Aktuality

Zoznam zaregistrovaných kandidátov

ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV


pre voľby starostu obce  Podvysoká

Obec Podvysoká uverejňuje podľa § 178 ods. 2 zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zoznam kandidátov, zaregistrovaných pre voľby starostu obce :

1. Pavol Horčičiak, 53 r., SZČO, nezávislý kandidát
2. Ján Opial, JUDr., 35 r., manažér, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
3. Jozef Škulavík, 59 r., invalidný dôchodca, nezávislý kandidát
4. Jozef Šperka, 39 r., SZČO, nezávislý kandidát


ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV


pre voľby do Obecného zastupiteľstva v Podvysokej

Obec Podvysoká uverejňuje podľa § 173 ods. 2 zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva
a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zoznam kandidátov, zaregistrovaných pre voľby do obecného zastupiteľstva podľa jednotlivých volebných obvodov:

Volebný obvod č. 1

1. Juraj Comorek , Ing., 36 r., stavbyvedúci, Smer – sociálna demokracia
2. Milan Čagala , 44 r., hasič, Slovenská národná strana
3. Anna Gajdičiarová, Mgr. 51 r., referent, Slovenská národná strana
4. Monika Heglasová, Ing., 28 r., materská dovolenka, nezávislá kandidátka
5. Ľubomír Hranec, 45 r., stavbyvedúci, Smer – sociálna demokracia
6. Beáta Jurgová Ing., 51 r., stavebná inžinierka, nezávislá kandidátka
7. Miroslav Koniar, 46 r., elektrikár, nezávislý kandidát
8. Eva Korená, Ing., 43 r., ekonómka, nezávislá kandidátka
9. Milan Kožák, Ing., 40 r., architekt, nezávislý kandidát
10. Pavol Kubiš, 32 r., štátny zamestnanec, MV SR, nezávislý kandidát
11. Pavol Kudláč, Mgr., 37 r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát
12. Milan Matlák , 65 r., starosta, Smer – sociálna demokracia
13. Michal Mozolík, Mgr., 38 r., advokát, Smer – sociálna demokracia
14. Miroslav Perďoch, 40 r., mechanik strojov a zariadení, Slovenská národná strana
15. Peter Pončka, Ing., 36 r., elektrikár, Smer – sociálna demokracia
16. Daša Pureková, Mgr., 31 r., učiteľka, Smer – sociálna demokracia
17. Michaela Řezníčková, Ing., 25 r., dispečerka, nezávislá kandidátka
18. Viliam Samec, 56 r., inštalatér, Slovenská národná strana
19. Rudolf Skukálek, 42 r., stavebný montážnik, Národná koalícia
20. Jozef Slíž, Bc., 38 r., hasič, Slovenská národná strana
21. Miroslav Slíž, 39 r., hasič, Slovenská národná strana
22. Peter Šurík, Mgr., 42 r., dispečer, Smer – sociálna demokracia
23. Martin Turiak, Ing., 32 r., hasič, Smer – sociálna demokracia
24. Jozef Vrábel, Ing., 59 r., odborný lesný hospodár, Slovenská národná strana
25. Roland Vrábel, Ing., 49 r., ekonóm , Smer sociálna demokracia
26. Daniela Vráblová, Ing., 48 r., inšpektorka kvality, nezávislá kandidátka

Vo volebnom obvode sa volí 9 poslancov.

Kalendár:

Október 2018
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
meniny má: Vendelín

Prehľad noviniek:

Počasie na Slovensku: