Aktuality

Novoročný hasičský turnaj NHLky vo futbale


       Dňa v sobotu 10.1.2015 sa v telocvični Základnej školy Podvysoká konal futbalový turnaj Nočnej Hasičskej Ligy Žilinského kraja.
       Vďaka pohostinnosti Hasičov Podvysoká, organizačnému zabezpezpečeniu NHLky, štedrosti firmy Autoprofit Čadca, šikovnosti realizačného tímu kalendarpretiborka.sk a dobrosrdečnosti zúčastnených hasičských tímov, sme spoločne prežili výnimočný deň.
       V ženskej kategórii zvíťazili hasičky z Hliníka nad Váhom pred dievčatami z DHZ Oščadnica, DHZ Radôstka+Nesluša a tímu Autoprofit, v ktorého dresoch si zahrali dievčatá z kalendára pre Tiborka.
Medzi mužmi dominovali hasiči až zo Spišského Štvrtka, ktorí vo vyrovnanom finále porazili domácich Hasičov Podvysoká.
      O tretie miesto sa bojovalo úplne nadoraz a nakoniec si bronz odniesli DHZ Púchov, ktorým sa podarilo poraziť Hasičov z Dolného Hričova.
Ostatné zúčastnené družstvá taktiež predviedli kus futbalového umenia.
DHZ Makov, DHZ Nesluša, DHZ Setechov a taktiež tím Autoprofit v ktorom si zahrali chalani z mužského kalendára pre Tiborka.
      Firma Autoprofit Čadca sľúbila za každý gól v sieti ich tímov 1€ pre Tiborka, ale keďže fotogenickí hasiči dostali za celý turnaj spoločne len 28 gólov, nakoniec svoju podporu viac než strojnásobili a na liečbu Tiborkovi Vajdovi posielajú 100Eur.
Ostatné družstvá sa nedali zahanbiť a pre Tiborka spoločne s divákmi vyzbierali ďalších 140 Eur.
      Počas celého turnaja prebiehal aj predaj kalendára pre Tiborka ( www.kalendarpretiborka.sk)
Hasičom sa opäť podarilo spojiť pre výbornú vec a táto súdržnosť zaujala organizátorov na toľko, že už o rok pozývame všetkých HASIČOV zo Slovenska na unikátny futbalový turnaj , ktorý sa bude konať vo futbalovej aréne.


Viac tu: http://nhlka6.webnode.sk/news/novorocny-hasicsky-turnaj-nhlky-vo-futbale/ Kalendár:

Január 2020
Po Ut St Št Pi So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
meniny má: Timotej

Prehľad noviniek:

Počasie na Slovensku: